Ahşap Mermer Parke MRM004


Yukarıda gösterilen ürün kullanıcı dostu olup kir tutmaz ve kolay temizlenebilen bir üründür. ayrıca insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek katkılar içermemektedir. 

Kalitesiz zeminler bebekler ve çocuklar sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Kolay silinebilmesi ve kir tutmaması nedeni ile mikado zemin parkeleri tercih sebebidir.

Yukarıda belirtilen ürün müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Parkeyi oluşturan ahşap türleri ve diğer bileşenler müşterilerimiz tarafından belirlenebilir. 

Tamamen müşteri isteği üzerine odaklanmış ürünlerimiz Türkiye'nin ve Çoğu dünya ülkelerinin tercih sebebidir. 

Siz Hayal Edin Biz Uygulayalım. 

Ürün hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen irtibat kurunuz

Ahşap Mermer Parke MRM006

Değerlendirme Yapınız

Değerlendirme Yapınız

Note: HTML is not translated!
Güvenlik Kodu

Neden Mikado Zemin ? 

Parkelerimizde kullandığımız bileşenleri özenle seçiyor ve müşterilerimize özel tasarım olarak hizmetlerine sunuyoruz.. Parkelerimiz kolay temizlene bilen ve insan sağlı açısından dost olan parkelerdir.  Dilerse müşterilerimiz parkede kullanılan ahşap ve bileşenleri seçebilir yada kendi tasarımlarını parkeye işletebilirler. Parkelerimiz standart parkeler olmayıp tamamen müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanmış ürünlerdir. Firmamız dünya çapında hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Sloganımız "  Siz Hayal Edin Biz Uygulayalım " 

Hayalleriniz parkeleriniz olsun 

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 


Ürün gruplarımız aşağıdaki gibidir.

Markuteri parke, Karo Parke, Balıksırtı Parke, Macar Kesim Parke, Bordür Parke, Ahşap Deck, Ahşap Masa, Ahşap Merdiven. Masif Parke, Ahşap-Mermer Parke, Thermowood, Geometrik Parke, Madalyon Parke, Endüstriyel Parke, Lamine Parke, Desenli Parke, Şekilli Parke, Sanatsal Parke, Resimli ParkeKişiye Özel Parke, Firmaya Özel Parke, Mağazaya Özel Parke, Özel Parke


Ürün Etiketleri: Karoparke, lamineparke, macarkesimparke, balıksırtıparke, bordürparke, geometrikparke, sarayparke, ahsapparke, desenliahsapparke, desenlibalıksırtıparke, markuteri parke, marküteri parke, marküteri, ahşap marküteri parke, ahşap markuteri parke